Послуги beauty майстрів ніколи не втрачають попиту серед жінок та чоловіків, тому сфера краси є перспективним напрямком для професійного розвитку. Професії з цієї галузі пропонують спеціалістам цілий ряд переваг: можливість творчого вираження себе, стабільність, гнучкий графік роботи та конкурентні заробітні плати. Для досвідчених фахівців відкриваються перспективи для кар’єрного зростання до викладачів професійних курсів або власників салону краси. Сьогодні з актуальними вакансіями б’юті сфери можна ознайомитися на сайті Jooble, достатньо перейти за посиланням https://ua.jooble.org/робота/Вінниця.

№1. Майстер манікюру/педикюру

Манікюр зараз є однією з найпопулярніших послуг у сфері краси, тому тут спостерігається стабільний попит на майстрів. Для працевлаштування необхідно мати дипломи про закінчення профільних курсів та портфоліо. Також слід зауважити, що зазвичай після співбесіди роботодавці просять майстрів виконати тестовий манікюр на моделях. Таке тестове завдання необхідне для перевірки відповідності мануальних навичок фахівця фотографіям у портфоліо.

Загалом вимоги до спеціалістів наступні:

  • Вміння виконувати манікюр у різних техніках – класичний, апаратний, комбінований, європейський.
  • Знання різних технік покриття гель-лаком, дизайну, укріплення, ремонту нігтів.
  • Робота зі штучними нігтями – нарощування, корекція.
  • Консультування пацієнтів догляду після процедури.

Вибрати вакансію майстра манікюру у салонах краси можуть фахівці, які мають щонайменше 6-12 місяців досвіду роботи. Заробітна плата складається з відсотків за кожну виконану процедуру, зазвичай це 30-40%. У середньому майстрам манікюру пропонують 25000-30000 гривень на місяць.

№2. Косметолог

Робота косметологом вимагає від спеціалістів знань анатомії, фізіології, дерматології, а також орієнтування у суміжних спеціальностях (ендокринологія, гастроентерологія тощо). Саме тому для працевлаштування необхідно мати закінчену вищу медичну освіту та сертифікати з курсів по косметології. 

Основними обов’язками косметолога є:

  • Прийом пацієнтів, діагностика та складання плану лікування, курсу процедур.
  • Виконання ін’єкційних, доглядових, апаратних та лазерних косметологічних процедур.
  • Підбір лікарських засобів та доглядової косметики, відповідно до стану здоров’я та запиту пацієнта.
  • Консультація пацієнтів та надання рекомендацій щодо домашнього догляду за шкірою.

Роботодавці на сайті агрегаторі вакансій Jooble пропонують фахівцям роботу з гнучким графіком та можливістю навчання, підвищення кваліфікації за рахунок компанії. Заробітна плата косметологів складається з відсотків за виконані процедури, зазвичай вона становить 20000-40000 грн. 

№3. Перукар

Щомісяця салони краси та барбер-шопи відкривають близько 200 вакансій для перукарів по всій Україні. Для роботи необхідно володіти сучасними техніками стрижок та вміти працювати з різними типами волосся. Критерієм відбору майстрів є портфоліо з фото робіт. Часто власники салонів просять фахівців зробити тестову стрижку моделі для оцінки навичок фахівців.

Головними задачами перукарів є:

  • Виконання стрижок волосся відповідно до запитів клієнтів.
  • Фарбування волосся у різних техніках.
  • Створення зачісок та укладок для різноманітних подій.

Роботодавці пропонують працівникам можливість самостійно обирати графік роботи, забезпечують інструментами та матеріалами, а також впроваджують безкоштовні курси підвищення кваліфікації. На місяць майстри отримують від 25000 до 35000 грн.

№4. Масажист

Сьогодні професійних масажистів шукають не тільки салони краси, але й готелі, SPA-комплекси, спортзали та косметологічні центри. Щоб знайти роботу, спеціалістам необхідні сертифікати про проходження курсів з різних технік масажу, знання анатомії, фізіології. Середня або вища медична освіта є значною перевагою.

До переліку обов’язків фахівців входять:

  • Виконання масажу у ручних техніках (класичний, лімфодренажний, антицелюлітний тощо).
  • Робота з апаратами для масажу та корекції фігури (Rsleek-Pro, LPG, Robolex Plus та ін.).
  • Проведення оздоровчих процедур для тіла (стоун-терапія, ароматерапія, пресотерапія, обгортання тощо).
  • Консультація та підбір доцільних масажних технік окремо під запити клієнтів. 

Масажисти можуть працювати на повній або неповній зайнятості. За необхідності, фахівців навчають роботі з апаратами та засобами для проведення оздоровчих процедур. Середній рівень доходів – 25000-35000 грн.

№5. Адміністратор салону краси

Вакансія адміністратору салону краси чудово підійде навіть для тих шукачів, які раніше не були дотичними до сфери краси. Для працевлаштування кандидатам необхідні навички комунікації, роботи з клієнтами, вирішення проблемних питань та конфліктних ситуацій. 

Основними задачами фахівців є:

  • Відкриття та закриття салону, підготовка до роботи.
  • Прийом дзвінків, консультування клієнтів щодо наявних послуг, запис на процедури.
  • Обслуговування клієнтів у салоні, розрахунок після процедур.
  • Контроль порядку в приміщеннях, роботи майстрів та допоміжного персоналу.
  • Облік та замовлення інструментарію, розхідних матеріалів, проведення інвентаризації.

Для роботи адміністратором досвід є перевагою, проте, у більше, ніж в половині вакансій розглядаються спеціалісти без нього з можливістю навчання. На місяць фахівцям пропонують 18000-25000 грн.


Понравилась статья?
Расскажи друзьям - поделись в социальных сетях:



Похожие статьи

Добавить барбершоп

НЕ НАШЕЛ СВОЮ МУЖСКУЮ ПАРИКМАХЕРСКУЮ? ПРИШЛИ НАМ ИНФОРМАЦИЮ И МЫ ДОБАВИМ ЕЕ В КАТАЛОГ.

Вы владелец барбершопа и не нашли его в каталоге? Мы исправим это.
Нажимайте кнопку, заполняйте данные и мы добавим ваш барбершоп