Хвилясте волосся відрізняється від прямого більш пористою структурою. Ця особливість вносить корективи у звичний догляд. У підборі засобів перевага надається складам, спрямованим на глибоке зволоження та пригладжування лусочок волосся. Завдяки цьому завиток набуває обрису, волосся виглядає більш пружнім. Розглянемо топ засобів для нарощеного хвилястого волосся, широкий вибір якого представлений у салоні-магазині Zirkova: https://zirkova.com.ua/ua/g47037447-volnistye-volosy-kapsulah.
Вибір шампуню для нарощеного хвилястого волосся
Головна мета шампуню — очищення шкіри голови, тому склад повинен підбиратися під її тип. Зважаючи на наявність капсул або стрічок, які фіксують донорські пасма, шампунь не повинен містити доглядаючих компонентів, зокрема, масел і кератину. Для більш м'якого дбайливого очищення рекомендується вибирати шампуні без жорстких ПАР.
При безпосередньому митті голови шампунь повинен наноситися виключно на шкіру. Піни, яка утворюється і стікає донизу, буде достатньо для очищення волосся по всій довжині.
У випадку з хвилястим волоссям застосовується техніка зворотного миття або «reverse shampooing», яка передбачає нанесення бальзаму по всій довжині перед використанням шампуню. Таким чином, створюється живильний захисний шар на пористій структурі волосся.
Кучерявий метод для нарощеного хвилястого волосся
Класичний кучерявий метод, описаний Лорою Мессі, до нарощеного волосся не застосовується, оскільки бальзам не можна наносити на прикореневу зону в місці кріплення капсул і стрічок. Починати можна з етапу інтенсивного зволоження бальзамом, який у кучерявому методі називається «скранчінг» (від англ. «scrunching»). Достатньо велику кількість бальзаму наносять по всій довжині волосся з відступом не менше 10 см від коріння, інтенсивно стискають знизу-вгору, поступово додаючи трохи води. Потім залишки кондиціонера змивають не проточною водою.
Стайлінг нарощеного хвилястого волосся
Перший етап у стайлінгу хвилястого волосся — нанесення незмивного крему або кондиціонера «Leave-in», який не дозволить засобам для стайлінгу сушити волосся. Для отримання окреслених кучерів наносять пінку, гель або кастард. Останній поєднує в собі властивості гелю легкої фіксації та крему. Для отримання об'єму волосся рекомендується сушити глибоким дифузором на низькій температурі.
Понравилась статья?
Расскажи друзьям - поделись в социальных сетях: