Мрієте про процедуру, яка не тільки внесе приємні естетичні зміни в риси Вашого обличчя, а й подарує стійкий омолоджувальний ефект мінімум на 10–12 років? Тоді вам точно варто дізнатися про блефаропластику більш детально, щоб випробувати магію пластики повік на власному досвіді. Для пацієнтів після 35 років ця процедура рекомендована як найдієвіший метод боротьби з проявами вікових змін зони навколо очей.

Загалом блефаропластикою називають комплекс хірургічних втручань, що проводиться з метою корекції та підтяжки повік. Клініки пластичної хірургії та косметології пропонують проведення таких видів пластики повік:

  • естетична або косметична пластика, що омолоджує, підтягує та вносить позитивні зміни в красу та свіжість зони навколо очей;
  • функціональна — більше пов‘язана з корекцією вроджених вад та аномалій шкіри повік, асиметрією, отриманими травмами.

Детально про види деформації повік, які можна усунути завдяки блефаропластиці, можна прочитати за посиланням https://anacosmo.ua/uk/plasticheskaya-hirurgiya/blefaroplastika/

beRJ9QHw7aQG9x7Xx0aIFOIHXKU7ijVD-OGF4pSBGGi0mLv_EeiqyfZQFeIpQm9b0wes03VaN4WbDvZeJUEoLuclQR4eJzs1ekCo79T6ow6NfuDDOWT0NsjCLxATGa6wNgN9ULuDt_BezYbU0Q1x87Q

Який вид блефаропластики вибрати?

В залежності від зони, в якій є естетичні дефекти та наслідки вікових змін, розрізняють:

  • блефаропластику верхніх повік;
  • блефаропластику нижніх повік;
  • кругову пластику повік.

У рідкісних випадках процеси старіння шкіри обличчя зачіпають лише одну зону. Переважно при птозі верхніх повік порушуються параметри нижніх, форма очей змінюється, зовнішні кути опускаються вниз та часто навіть лінія росту брів змінюється. Кожен естетичний дефект впливає на появу наступного за принципом доміно. Тому при яскраво виражених наслідках вікових змін пластичні хірурги рекомендують звернути увагу саме на комбіновану кругову блефаропластику.

Секрети ефективності кругової пластики повік

При комплексному підході до омолодження зони навколо очей кругова блефаропластика дозволяє провести корекцію кожної ділянки як нижніх, так і верхніх повік, досягаючи максимально продуктивного результату. Часто цей вид операції доповнюється іншими видами пластики обличчя — ліпофілінгом або підтяжкою. 

Кругова блефаропластика має свої підвиди:

  • класична корекція повік (здійснюється комплексним методом верхньої та нижньої пластики повік);
  • комбінована (верхня блефаропластика та транскон‘юктивальна пластика нижніх повік);
  • жирозбережна або органозбережна, що виконується з метою переміщення (а не видалення) жирових пакетів для заповнення носослізної борозни чи впадин над верхніми повіками.

Кругова блефаропластика не викликає жодних труднощів для проведення маніпуляцій пластичним хірургом, адже чим більший масштаб операції, тим більш разючим буде результат. Одне хірургічне втручання дозволить реалізувати естетичні зміни одразу трьох ділянок зони навколо очей та омолодити зовнішність мінімум на 10–12 років!


Понравилась статья?
Расскажи друзьям - поделись в социальных сетях:Похожие статьи

Добавить барбершоп

НЕ НАШЕЛ СВОЮ МУЖСКУЮ ПАРИКМАХЕРСКУЮ? ПРИШЛИ НАМ ИНФОРМАЦИЮ И МЫ ДОБАВИМ ЕЕ В КАТАЛОГ.

Вы владелец барбершопа и не нашли его в каталоге? Мы исправим это.
Нажимайте кнопку, заполняйте данные и мы добавим ваш барбершоп